O nás

Sportfit vznikol 1.3.2004 na Bystrickej ulici v Pezinku v priestoroch budovy známej pod názvom Kocka

Táto prezývka sprevádza Sportfit počas celej existencie. Mnohí naši, hlavne miestni, klienti poznajú naše fitness centrum pod názvom "Fitko Kocka".

Fitness centrum prešlo od svojeho vzniku niekoľkými zmenami, renováciami a obnovou zariadenia. Vydali sme sa cestou moderného fitness centra s vysokým štandardom a dôrazom na komfort každého klienta. V súčasnosti priestory fitness centra čítajú rozlohu 1380m²Nachádza sa tu fitness a kafé bar, rozsiahla fitness zóna s kardio strojmi, funkčná zóna s množstvom drobného vybavenia a hard zóna s modernými strojmi.
Ďalej sa u nás nachádza telocvičňa pre bojové športy ako MMA, Karate a Judo pre najmenších a tiež telocvičňa pre detičky projekt Sportfit Kids, ktorú zároveň využívame aj ako tanečnú telocvičňu a nakoniec malá sála pre kľudové individuálne cvičenia ako Joga, SM systém a iné. V rámci fitness centra sú aj priestory pre masáže, fyzioterapiu a 2 soláriá.

My v Sportfite kladieme dôraz na zdravie a funkčnosť pohybu, preto aj naši inštruktori poskytujú vysokú úroveň a profesionalitu pri vedení tréningov. Zároveň dbáme o neustále vzdelávanie, ktoré aj sami iniciujeme vo forme trénerských kurzov pravidelne organizovaných v našich priestoroch. V našom tíme máme aktívnych športovcov, ktorí súťažia v kulturistike a fitness, ako aj zápasníkov bojových športov súťažiacich na medzinárodnej úrovni. Medzi našimi inštruktormi máme aj veľmi skúsených profesionálov, ktorí sa zaoberajú pohybovými problémami.
Naše fitness centrum patrí vybavenosťou a možnosťami tréningov k stredoeurópskemu formátu kvality. Do priestorov nášho fitness centra sa pravidelne chodia pripravovať aktívny športovci, či športové teamy.
V Sportfite ponúkame množstvo služieb ako sú rôzne varianty permanentiek, s ktorými sa nemusíte viazať. Je pre nás naozaj dôležité naším klientom ponúknuť najlepšie služby.
Ku každému sa snažíme pristupovať maximálne individuálne do maximálnej možnej miery.