Po - Pia: 6:00 - 22:00      033   /   642   22   40
So - Ne:  8:00 - 22:00      sportfit@sportfit.sk
SM System

Súčasný životný štýl nie je veľmi prospešný pre naše organizmy (jednostranné zaťažovanie, sedavý spôsob života) a je nutné to kompenzovať (správny a vyvážený pohyb).

“Vyskočený platnička” , bolesti chrbta, skrátené svalstvo, preťažené svalstvo, disbalancie, prevencia, neviem ako sa začať hýbať…

Tieto a podobné diagnózy sú dôvody prečo toto cvičenie je to čo hľadáte.
Cvičenie je vhodné pre ľudí s problémami s chrbticou, skráteným či slabými svalmi menej či viac zdatných.
Je mnoho cvičebných systémov ako napr. (SPS (SM-Systém), DNS, Pilates, Kalistetika, ktorých cieľom je zdravý a funkčný pohybový aparát.
Metóda je zameraná na vyťahovanie (trakciu) chrbtice, vďaka ktorému sa zmenší tlak stavcov na platničky a dráždenie nervových zakončení. Zároveň natiahnete skrátené svaly, posilníte oslabené svaly, zlepšíte držanie tela a pohybový stereotyp chôdze. V rámci 60-minútovej lekcie sú zaradené aj cviky na hlboký stabilizačný systém trupu, ktorý sa podstatnou mierou zúčastňuje na správnom držaní tela.

Cvičenie prebieha formou uzavretého kurzu pre 6-10 ľudí. Menšia skupina umožňuje individuálnejší prístup a kontinuálne napredovanie všetkých rovnako. Rozsah je 8 lekcií (1 týždenne) v cene 64€ alebo 40€ v prípade ak máte aktívnu mesačnú permanentku do fitness centra. Jednu absenciu je možné nahradiť v inej skupinke podľa zaradenia inštruktorom. Kurz spúšťame po naplnení minimálneho počtu účastníkov.

V prípade záujmu vám rád odpovie priamo inštruktor Petrisko Matúšek, ktorý kurz vedie
Mobil: 0907 414 343
email: petrisko.coach@gmail.com

Indikácie:

    • nesprávne držanie tela
    • svalové dysbalancie
    • bolesti chrbta
    • skolióza
    • hernia disku (“vyskočená platnička”)