Po - Pia: 6:00 - 22:00      033   /   642   22   40
So - Ne:  8:00 - 21:00      sportfit@sportfit.sk
Workout

workoutWorkout je miesto kde si každý ide siahnuť až na samé dno svojich možností. Nie sme skupina, sme komunita ľudí, pre ktorých už viac nie je tréning o kalóriach, tepovej frekvencii a pote! Každý deň chceme posúvať svoje limity, svoje hranice a nikdy… NIKDY sa nevzdať. Keď raz prídeš do gymu medzi nás, urobíš rozhodnutie ktoré už nejde zmeniť. Preto, skôr ako to urobíš si polož otázku: „je toto cesta ktorou chceš ísť?”
Neprichádzaš plniť naše limity, prichádzaš prekonávať svoje limity!

Tu sa nemešká…
Tu sa nič neodpúšťa…
Tu sa nepoľavuje…
Tu sa neuberá…
Tu sa NEVZDÁVA!

Najnovší tréning v našom fitness centre. Pod vedením kvalifikovaných trénerov.

Čo je workout?
Je to skupinový tréning o vysokej intenzite, pri ktorom sa využívajú rôzne cvičiace techniky s vlastným telom, ako aj zapojenie silových zložiek.
Cieľom tréningov je:
– naučiť sa technicky správne vykonávať cviky
– zvýšiť svoju kondíciu
– spevniť a vyformovať telo
– učiť sa programovať svoj tréning
– učiť sa správne a zdravo nastaviť si svoj jedalníček

Naši profesionálni inštruktori vás postupne naučia technicky správne a efektívne používať svoje telo a postupne zvyšovať pohybové a silové zdatnosti. Tréning a jeho záťaž začína postupne na úrovni úplných začiatočníkov. Nevyhnutnou súčasťou sú nácviky techník pod odborným dohľadom a postupné zvyšovanie záťaže a intenzity. Záťaž tréningu je vždy prispôsobená schopnostiam a možnostiam cvičenca, ale nikdy nie podhodnotená! Je to práve intenzita čo vás posúva ďalej. Cvičenie v skupine vo vás prebudí súťaživosť, donúti vás nepoľaviť a každý tréning ísť na 100%. Trénujeme každý pracovný deň o 18tej. Sobotný tréning patrí oficiálnym crossfitovým workoutom a hero workoutom. Nedeľňajší tréning sa precvičuje prevažne skills and strength / technika a sila.