Po - Pia: 6:00 - 22:00      033   /   642   22   40
So - Ne:  8:00 - 22:00      sportfit@sportfit.sk
O nás

7B3C8695
Fitness centrum Sport Fitt vzniklo 1.3.2004 na Bystrickej ulici v Pezinku v priestoroch budovy známej pod názvom “kocka”. Táto prezývka sprevádza Sport Fitt počas celej existencie. Mnohí naši, hlavne miestni, klienti poznajú naše fitness centrum pod názvom “Fitko Kocka”.
Fitness centrum prešlo od svojeho vzniku niekoľkými zmenami, renováciami a obnovou zariadenia. Posledná a zároveň najrozsiahlejšia rekonštrukcia sa odohrala v roku 2013 kedy boli kompletne zrenovované všetky priestory. Vydali sme sa cestou moderného fitness centra s vysokým štandardom a dôrazom na komfort každého klienta.

V súčasnosti priestory fitness centra čítajú rozlohu 1200m2. Nachádza sa tu fitness and coffe bar, rozsiahla fitness zóna s najmodernejšími strojmi značky Star Track. Ďalej sa u nás nachádza hala pre funkčný tréning, TRX a Crossfit a malá sála pre kludové cvičenia ako joga, pilates či SM system. V rámci fitness centra sú aj priestory pre masáže a solárium.

My v Sportfitte kladieme dôraz na zdravie a funkčnosť pohybu, preto aj naší inštruktori poskytujú vysokú úroveň a profesionalitu pri vedení tréningov. Zároveň dbáme o neustále vzdelávanie, ktoré aj sami iniciujeme vo forme trénerských kurzov pravidelne organizovaných v našich priestoroch.
V našom tíme máme aktívnych športovcov, ktorí súťažia v kulturistike a fitness, ako aj zápasníkov bojových športov súťažiacich na medzinárodnej úrovni. Medzi našimi inštruktormi máme aj veľmi skúsených profesionálov, ktorí sa zaoberajú pohybovými problémami.

Naše fitness centrum patrí vybavenosťou a možnosťami tréningov k stredoeurópskej špičke. Do priestorov našeho fitness centra sa pravideľne chodia pripravovať aktívny športovci, či športové teamy od nás či zo zahraničia.

V Sportfitte ponúkame množstvo služieb ako sú rôzne varianty permanentiek, s ktorými sa nemusíte viazať. Je pre nás naozaj dôležité naším klientom ponúknuť najlepšie služby. Ku každému sa snažíme pristupovať maximálne individuálne do maximálnej možnej miery.