0903  /  341  333
kids@sportfit.sk
Cenník

Prihlasovanie na kurz mailom alebo telefonicky:

kids@sportfit.sk       
0903 341 333 (Radmila Zapletalová Kránerová)

Cenník:

Kurzy pre deti – 60 € – 12 lekcií

V rámci kurzu máte nárok na 2 náhradné lekcie, ktoré je nutné si vyčerpať do ukončenia kurzu. Na náhradnú hodinu je nutné sa nahlasovať.

Možnosť jednorázového vstupu po dohode na vybrané kurzy, ak nie je skupina naplnená. Info na kids@sportfit.sk. Cena jednorázového vstupu je 5 €.

Detské kurzy máme rozdelené na trimestre:

Zimný : 8.1. – 30.3. 2018

Jarný : 9.4. – 29.6. 2018

Jesenný : pripravujeme

Prihlasovanie prebieha celoročne.

Pre správne osvojenie zdravých pohybových návykov a adaptovanie sa v skupine, je dobré nastúpiť od začiatku kurzu. Ak začiatok nestihnete, je možnosť prihlásiť sa aj do prebiehajúceho kurzu a bude Vám vyrátaná pomerná čiastka za kurz.
Zľava pre súrodenca v rovnakom trimestri 15 %.

Ďalšie doplnkové služby:

Darčeková poukážka
V prípade, že chcete potešiť svoju kamarátku, sestru, švagrinú, neter, dcéru, vnučku, kolegyňu alebo susedku, môžete jej u nás zakúpiť kurz formou darčekovej poukážky.

Individuálny prenájom priestorov
Ponúkame Vám na prenájom naše KIDS priestory, o rozlohe 120m2, cez víkendy na aktivity ako sú mikro workshopy, prednášky, semináre, nácvik choreografií alebo súkromné lekcie.
V priestoroch sály KIDS je mäkká tatamová podlaha a vyžadujeme pohyb v ponožkách bez topánok.

Služby fotografa počas cvičenia
Ponúkame Vám možnosť dať si zvečniť cvičenie s dieťaťom. Na pamiatku si môžete zakúpiť fotografie od profesionálneho fotografa, z cvičenia u nás.

Prevádzkový poriadok Sportfit Kids