Po - Pia: 6:00 - 22:00      033   /   642   22   40
So - Ne:  8:00 - 21:00      sportfit@sportfit.sk
FitGame – Detské ihrisko pre dospelých

Prečo Detské ihrisko pre dospelých?

Pointa celého tréningu spočíva v tom, že sa trénuje formou zábavy a hry. Ide o úplne nový program cvičenia pre skupiny a jednotlivcov. Moderný fitness, alebo inak funkčný tréning, cvičenie s vlastnou váhou- to je to, čo sme pre Vás pripravili v Sportfite. Ak aj Vy patríte k ľuďom, ktorí celý deň sedia, či už je to v práci, za počítačom, v aute, po príchode domov opäť pri TV a chcete pre svoje telo niečo urobiť, toto cvičenie je presne pre Vás.

FitGame logoFitGame je úplný opak cvičenia na strojoch -na ktorých sa väčšinu času opäť iba sedí- väčšina cvikov sa vykonáva vo vertikálnej polohe. Cvičí sa vo všetkých troch rovinách pohybu, tz vpred, vzad, do strán, zapojený je aj rotačný pohyb. Komplexnosť tréningu FitGame je zaručená aj balančnými, záťažovými a koordinačnými pomôckami. Vďaka širokej škále týchto funkčných pomôcok (TRX, Bosu, Fitball, Medicinbal, RIP Trainer, expandre, prekážky, švihadlá, Aquabag, Sandbag, Flexibar, Kettlebel, Gymstick, atd..) a kreativite odborných trénerov je FitGame vhodný pre takmer každého klienta. Podľa potrieb a podmienok jednotlivca je tréningový plán možné kedykoľvek upraviť a tak zodpovedá požiadavkam všetkých vekových kategórií /od detí až po seniorov/, je vhodný pre rekreačných ako aj profesionálnych športovcov.
Pri cvičení sa zapája maximálne množstvo svalových skupín a precvičené niesú len viditeľné svalové skupiny, ale aj svaly ukryté pod, za a medzi nimi, tzv neviditeľné svaly, ktoré sú najviac zapájané v bežnom živote. Človek pri tomto tréningu nezíska extrémnu svalovú hmotu, skôr svoju postavu pekne vyformuje.

Cvičenie prebieha formou kruhového tréningu, v 5-7 sériách(kolách), pričom každá séria pozostáva zo 6-12 cvikov. Tréning je intervalový, tz že nieje podstatný počet opakovaní, ale časový interval jednotlivých cvikov, v rozmedzí 20-40s, prispôsobený individuálnej výkonnosti. Cvičí sa v skupinách od 2 do 12 osôb, aby bol zabezpečený osobný prístup trénera ku každému klientovi.

Tešíme sa na vás v Sportfite.